background
logotype
image1 image2 image3

Włochy dla wytrwałych- Karnawał w Wenecji

W dniach 02-05.02.2018 planujemy wyjazd do Włoch, a konkretnie do Wenecji, Padwy i Werony.

 

 

 

1.                  dzień- wyjazd z Opola ok. godz. 18.00

2.                  dzień- przyjazd do Wenecji na parking Tronchetto w godzinach porannych. 9- godzinny pobyt w mieście.  Rejs do centrum Wenecji przez Canale Grande. Spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów na plac św. Marka, który staje się dużą sceną na czas obchodów karnawału. Czas wolny na indywidualny udział w obchodach karnawału i na zwiedzanie placu z bazyliką św. Marka. Dla chętnych spacer weneckimi uliczkami do Mostu Rialto.  Rejs na wyspy – Burano- znane z produkcji koronek i charakterystycznych kolorowych  domów oraz Murano słynnące z produkcji szkła. Wizyta w warsztacie produkującym szkło artystyczne. Powrót do autokaru i przejazd do hotelu w okolicach Werony. Obiadokolacja. Nocleg

3.                  dzień- śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Werony, miasta rozsławionego przez  Szekspira w dramacie „ Romeo i Julia”. Spacer po mieście od rzeki Adygi , koło domu Julii ze słynnym balkonem do Piazza Bra z rzymskim amfiteatrem z I wieku. Przejazd do Padwy- miasta świętego Antoniego. Spacer w kierunku uniwersytetu i rynku miasta. Wizyta w bazylice świętego Antoniego. Wyjazd do Polski ok. godz. 16.

4.                  dzień – powrót do Polski w godzinach porannych (ok. 4 rano).

 

 

Świadczenia – przejazd komfortowym autokarem. Opieka pilota. Ubezpieczenie KL i NW. 1 nocleg w hotelu klasy turystycznej. Wyżywienie- obiadokolacja i śniadanie. W cenie rejs po kanałach weneckich i na wyspy Murano i Burano.

 

Koszty dla 40 osób – 350 zł + 45 euro

             dla 35 osób – 380 zł + 45 euro

             dla 30 osób – 420 zł + 45 euro

             dla minimum 25 osób – 450 zł+ 45 euro

telefon 693 87 31 35 Zapisy do 25.01.2018

2021  Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic   globbers joomla templates